Jei neapsisprendžiate ar tikrai verta nuomotis audio sveikinimų knygą, pateikiame jums 10 priežasčių, kodėl ji yra geresnis pasirinkimas nei paprasta, rašytinė sveikinimų knyga ar albumas.
1.Pajuskite vakarėlio nuotaiką – įrašuose galite girdėti fone grojančią muziką, jei sveikinimai tęsis viso vakaro metu, jausite kada vakaras įgavo pagreitį, kada kai kurie svečiai išdrąsėjo.
2.Pajuskite sveikinimų nuotaiką – rašytinius sveikinimus skaitome ta intonacija, kurią įsivaizduojame, tad galime padaryti neteisingų interpretacijų – galbūt kažkas norėjo pajuokauti, tačiau negirdėdami jo balso, galime to nesuprasti ir manyti, kad sveikinimas labai rimtas ar net įžeidžiantis.
3. Pasidalinkite smagiausias įrašais – taip, jūs galite nufotografuoti albume paliktais įrašais, tačiau gražiai pateikti bus sudėtinga, audio įrašais galėsite pasidalinti tiek su draugais nusiųsdami jiems žinutę, tiek įkeldami į socialines medijas.
4. Kalbėti smagiau nei rašyti. Rašymas žmones įpareigoja – reikia apgalvoti, ką pasakyti, rašant nepadaryti klaidų (nes kokia gėda!), pasistengti, kad viskas gražiai tilptų eilutėje. Šie veiksniai lemia, kad daug, kas lieka už kadro, nepaminėta. Audio palinkėjimų knyga leidžia jūsų svečiams atsipalaiduoti, palikti rimtą pranešimą, o esant norui ir pablevyzgoti. Tegu svečiai palieka tiek žinučių, kiek jiems tik norisi – ir jums ir jiems bus tik smagiau.
5. Jūsų artimųjų balsai amžiams – vestuvės smagi šventė, deja, laikui bėgant su kai kuriais žmonėmis tenka atsisveikinti, tačiau jų balso žinutė lieka jums visam laikui. Iššgirsti jų sveikinimą didžiausios jūsų šventės proga galėsite kiek norite kartų ir kada norite – tai liks jums amžiams.
6. Neužima vietos. Albumui reikia rasti vietą, dažnai jie atsiduria “kažkur spintoje”, renka dulkes, be to su laiku dėvisi, blunka ir praranda savo grožį. Audio sveikinimai niekur nedings, juos visada turėsite, jie neužims vietos, jų nepamesite (nebent ištrinsite), o kraustantis nereiks vežiotis.
7. Ne visi moka rašyti. Sakydami moka turime galvoje tiek gramatiką, tiek skyrybą, tiek tiesiog raštą – kai kurie žmonės rašo labai neįskaitomai (ar jūsų giminėje yra gydytojų?), o kai kurie tiesiog daro daug klaidų, tad gali apskritai gėdytis rašyti, priešingai nei kalbėti – tą mokame visi.
8. Privatumas. Nors gali keistai nuskambėti, tačiau ne visi jaunieji nori, kad svečiai matytų kitų svečių sveikinimus, o ir svečiai kartais pasikuklina kažką drąsiau parašyti, nes žino, kad sveikinimą gali perskaityti pavyzdžiui jaunųjų tėvai. Audio sveikinimų knyga yra prieinama tik jums t.y. visus sveikinimus išgirsite tik jūs po šventės, tad visi įrašai lieka konfidencialūs.
9. Visada turėkite su savimi – palinkėjimų albumo su savimi nesinešiosite, o audio sveikinimus laisvai galite susikelti į savo telefoną ar “debesį” ir visada turėti su savimi.
10. Žinutė iš praeities. Taip, albume palinkėjimus irgi galima laikyti žinutėmis iš praeities, tačiau dažniausiai tai būna palinkėjimai, kurie nugula knygoje. Audio sveikinimų knygoje, žmonės jums gali palikti ne tik palinkėjimus, bet ir anekdotus, paslaptis ar įrašyti tuo metu grojančią dainą. Išgirstas balsas skamba daug gyviau nei užrašas, tad ir jo poveikis stipresnis.
Tikimės, kad šios priežastys jus įtikino pasirinkti ar bent jau pasvarstyti rinktis audio palinkėjimų knygą. Visus modelius rasite šiame puslapyje.